Moda męska w 2019 roku

data utworzenia: 2019-02-20 | data aktualizacji: 2019-02-20

moda-meska

Jakie trendy przyniósł ze sobą 2019 rok? Co będą nosić mężczyźni w ciągu nadchodzących miesięcy i czym będą kierować się projektanci chcący zaspokoić wszelkie oczekiwania zarówno panów poszukujących eleganckich strojów, jak i outfitów na co dzień? Odpowiedzi na te pytania z pewnością pozytywnie zaskoczą osoby, które lubią łączyć nowoczesność ze stylem retro. Zwolennicy nieśmiertelnej klasyki i tradycji, którym nie są również obce niebanalne wzornictwo oraz ekstrawaganckie połączenia kolorystyczne z pewnością znajdą wśród najnowszych trendów w modzie męskiej coś dla siebie.

Misz masz, czyli tęsknota za stylem retro w nowoczesnej odsłonie

Retronowoczesność to kierunek, w którym będziemy zmierzać w sezonie wiosenno-letnim. Modowe tendencje będą doskonale wyrażać uwielbienie do tego, co stare, z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeby zapewnienia komfortu oraz bycia za pan brat z nowoczesną technologią. Do łask powrócą niegdyś popularne rozbudowane marynarki w odważnych kolorach, a także miękkie tkaniny. Świetnie sprawdzą się one zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść. Nowoczesne syntetyki, kryte szwy, jak również ściągacze na troki to tylko niektóre z elementów, które będą królowały w odzieży przeznaczonej dla mężczyzn. Miłośnicy stylu retro mogą liczyć także na lamówki, szerokie klapy oraz spodnie wyposażone w dwie zaszewki. Na tapecie znajdą się śmiałe wzory, wysoko połyskujące materiały, a także mocno zaakcentowane ramiona.

Szerokie nogawki, długie płaszcze i nieoczywiste wzornictwo

Wśród licznych fasonów spodni męskich królować będą przede wszystkim obecne w wielu kolekcjach znanych i cenionych projektantów spodnie dresowe. Nie zabraknie cieszących się ogromnym zainteresowaniem lampasów oraz rozmaitych ściągaczy. Szerokie nogawki nie wyprą jednak całkowicie obcisłych fasonów, które powrócą na salony w wielkim stylu. Duża różnorodność sprawi, że każdy mężczyzna bez problemu znajdzie opcję odpowiednią dla siebie i wariant, w którym będzie czuł się nie tylko atrakcyjnie, ale także w pełni komfortowo.

Wśród okryć wyróżnić należy przede wszystkim długie płaszcze, trencze, a także wszelkie modele oversize. Zwolennicy kurtek motocyklowych, parek, bomberek oraz katan nie muszą się martwić - te również będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie, jeśli będą wyróżniały się niecodzienną kolorystyką oraz oryginalnymi wzorami. To właśnie śmiałe motywy mają być znakiem rozpoznawczym mody męskiej na sezon wiosenno-letni 2019.

Sklep groomen - najlepsze kosmetyki dla mężczyzn